Košík je prázdný.

Den otevřených výhrůžek Sabresu jako World Junior Summer Showcas

06.08.2017 0
V předposlední den Světového výstřižku mladých mladých, vyhlídky Buffalo Sabresů spočívaly.
 
Byla to naprostá náhoda, že všichni čtyři hráči, kteří sestavili Sabres, seděli v pátek v hokejové aréně v USA.
 
Casey Mittelstadt, první volba Sabresu v minulém červnu, byla zdravá škrábnutí pro americký Cliff Pu, který v roce 2016 získal třetí kolo, se usadil v Kanadě, zatímco Marcus Davidsson, který byl vybrán v druhém kole v červnu, byl poškrábán Švédsko. Mezitím hrál brankář Ukko-Pekka Luukkonen ve Finsku.
 
Přečtěte si nic na škrábance. Přehlídka je příležitostí pro trenéry, aby vyhodnotili talent a získali pocit pro kluky v různých úlohách, zatímco týmy se připravují na vytvoření rozpisů pro světové mistrovství juniorů v IIHF v Buffalu v prosinci.
 
Pro USA to bylo silné první a třetí období, které jim pomohly při shodě ze dvoukolejného deficitu na 4-3 vítězství nad Finskem. Adam Fox, který v roce 2016 vybral trenér Calgary, dvakrát skóroval do Spojených států, zatímco David Farrance (Nashville) skončil vítězem hry ve výhře 4-3 proti Finsku.
 
Fox otevřel bodování 3:16 do hry a dal Američanům vedení 1-0.
 
Druhým obdobím však bylo celé Finsko, které ve výstřelu získalo 15-6. Začalo to, když se USA dostaly do hry, když se chystaly vyčkat. Finsko však získalo vlastnictví a drželo se v držení po nějakou dobu. Zápas od Robina Salo (New York Islanders) odstartoval z rukavice amerického brankáře Jake Oettingera (Dallas) 4:28 do období, ve kterém byla hra spojena.
 
Otto Koivula (New York Islanders) a Janne Kuokkanen (Carolina) zaznamenali jako Finsko postavené vedení 3-1.
 
S 1:03 vlevo ve druhém Fox vybral horní roh sítě, aby se USA vrátily na trať.
 
Spojené státy svázaly hru ve třetím místě, když Riley Tufte (Dallas) dal průsmyk od Patricka Harpera (Nashville) a zbývajících 9:34. Farrance skončila ve finále a vrátila se zpět, když vsadil do gólu power-play s tím, že vítězství 6:10 zůstalo v USA.
 
"První období se mi opravdu líbilo," řekl trenér USA Bob Motzko. "Měli jsme dobrou energii, vyhrávali jsme pukové bitvy dolů, měli jsme spojitost s našimi linkami, mluvili jsme na lavičce, všechno šlo.
 
"Nějak jsme se v druhém období odpojili ze zásuvky ... Potom ve třetím období jsme opět tlačili, hráli jsme tvrdě, hráli jsme a bojovali zpět a našli způsob, jak vyhrát a není to výmluva, ale ty děláš křídu Někteří z nich až do letního hokeje Protože nejsme koučování chyb Chystáme se žádné systémy, existují věci, které znáte, které budou snadno napraveny.
 
Kanada 7, Švédsko 4
 
Poté, co zaostával, 1-0 a vzdálil se vedení dvou bran, Kanada měla silné třetí období, aby porazila Švédsko, 7-4.
 
"Myslím, že pro letní zápas byla to opravdu dobrá hra," řekl kanadský trenér Dominique Ducharme. "Míra hry na 60 minut byla opravdu vysoká, intenzita, myslela jsem si, že jsme vykonávali mnohem lépe, můžeme vidět, že kluci pomalu dostávají své pocity, byli jsme docela šťastní, očividně to nebylo dokonalé, Našeho týmu. Mám rád, jak jsme hráli. "
 
První období skončilo 1-1. Švédsko se ujalo vedení s cílem od Timothy Liljegren (Toronto), zatímco Kanada svázala hru na branku od Sam Steel (Anaheim).
 
Kanada se podařilo 3: 1 brzy v druhém období s Jordan Kyrou (St Louis) bodování na síle a Jonathan Ang (Florida) přidání shody méně než dvě minuty později.
 
Švédsko se však vrátilo. Lias Andersson (New York Rangers) vstřelil v power playu a Axel Jonsson Fjallby (Washington) svázal zápas v 12:06.
 
Obtížná záležitost pokračovala ve třetí. Švédsko udělalo vedení 4-3 jen dvě minuty do období, kdy Fredrick Karlstrom (Dallas) vstřelil. Kanada opět svázala zápas v 4:43 na gólu z Cal Makar (Colorado).
 
Druhý zápas hry pro Kyrou, který získal 5-na-3 power play, se ukázal být vítězem hry pro Kanadu.
 
Logan Stanley (Winnipeg) přidal gól pro Kanadu v 14:23, zatímco Matthew Phillips (Calgary) vstřelil prázdný netter s 5,3 sekundy doleva, aby zajistil výhru.